Kamera GSM 3G lokalizacja dwa miesiące pracy.


Każda odległość podsłuchu, lokalizacji i wizji w czasie teraźniejszym

NOWOŚĆ – ECOTEK - NOWOŚĆ

KAMERA GSM

PODSŁUCH - LOKALIZATOR

 - Wizja w Twoim telefonie

Uniwersalne zastosowanie - w domu, w samochodzie i wielu innych miejscach.

Kamera GSM na specjalnym statywie, wszechstronna regulacja.

GWARANCJA

Teraz możesz słyszeć, widzieć i znać miejsce interesującego Cię obiektu.

Wszystko w Twoim telefonie

Bez znaczenia gdzie jesteś w kraju czy za granicą

Odległość nie ma znaczenia

Zasięg nieograniczony.

Szanowni Państwo chcąc używać PODSŁUCHU - LOKALIZATORA z POWIADOMIENIEM i WIZJĄ – Ecotek, nie potrzebujecie nic więcej prócz telefonu komórkowego. Zasięg nieograniczony, bez względu gdzie jesteście - w innym mieście, za granicą – słyszycie co się dzieje w Waszym domu, firmie, samochodzie i wiecie o lokalizacji Waszego obiektu i jednocześnie widzicie go. Gdy zaistnieje nie przewidziane zjawisko lub zdarzenie w miejscu, gdzie jest ECOTEK, natychmiast urządzenie powiadamia Was o zaistniałym fakcie.

Polecamy szczególnie dla właścicieli samochodów, maszyn budowlanych i innych urządzeń, które mogą być narażone na kradzież, oraz dla rodziców, którzy nie mogą mieć kontroli nad dziećmi podczas nieobecności, możecie również sprawdzić jak osoba sprawująca opiekę nad Waszymi dziećmi traktuje je. Można również zastosować jako alarm na działce, w domu i w wielu innych miejscach.

Dzięki lokalizacji poprzez urządzenie Ecotek, wiecie Państwo gdzie w danym momencie znajduje się Wasz pojazd, maszyna budowlana lub inne urządzenia i co się w nich dzieje. Bez znaczenia gdzie jesteście i która jest godzina, możecie wiedzieć o lokalizacji Waszego obiektu i słyszeć co w nim się dzieje.

W wyniku lokalizacji otrzymujemy na telefon komórkowy dane w postaci nazwy miejscowości, ulic, mapki, współrzędnych(zależne od operatora).

Wizja - VIDEO jest najnowszym rozwiązaniem nowej technologii, gdyż z każdego miejsca na świecie widzicie co się dzieje w interesującym Was miejscu. Odległość nie ma znaczenia.

Ecotek dostarczamy razem z dwoma kartami SIM, jedna karta jest w urządzeniu a druga służy do lokalizacji.

Zaletą urządzenia Ecotek jest :

Niska cena

Brak abonamentu

Małe gabaryty

Niezawodność

Wielofunkcyjność.

Ecotek dostępny w kolorach - czarny.

Nr.0421/PLW/200-  – 1280,00 pln za szt. (Ceny promocyjne)

Pudełko o wymiarach 12 X 8 X 2,5 cm

 

Instrukcja obsługi.

Ecotek - to najwyższej klasy urządzenie w swojej klasie. Lokalizacja obiektu odbywa się na zasadzie wysłania SMS z Waszego telefonu, a następnie po kilku sekundach otrzymujecie Państwo SMS zwrotnego z informacją tekstową i mapką o położeniu obiektu. Na numer ten należy wykonywać połączenia, wtedy automatycznie po pierwszym sygnale włączy się nasłuch pomieszczenia. Najnowocześniejsze rozwiązanie nowej technologii układu wzmacniającego mikrofon jest tak skonstruowane, że nawet słychać cykanie zegara elektronicznego. Wyposażony jest w akumulator, zasilacz i kartę SIM 2 szt.

Akumulator pozwala na pracę urządzenia do kilku dni w zależności od zasięgu przekaźników operatora. Ładowanie akumulatora następuje automatycznie po włożeniu wtyczki do gniazda elektrycznego 220 Volt.

W razie braku energii przez dłuższy czas, urządzenie - Ecotek uruchamiamy przyciskając czerwony przycisk około trzech sekund, natomiast by wyłączyć urządzenie, przyciskamy ten sam czerwony przycisk około pięciu sekund. PODSŁUCH - LOKALIZATOR - POWIADOMIENIE - WIZJA - Ecotek może być również podłączony na stałe do ładowarki elektrycznej dołączonej do wyposażenia.

Życzymy owocnego korzystania z urządzenia.

Pytania proszę kierować na numer telefonu 501 460 444, 501 460 222 lub e-mail: ecotek@ecotek.pl

Wszelkie prawa konstrukcyjne urządzenia zastrzeżone.

PODSŁUCH GSM - LOKALIZATOR - KAMERA GSM - WIZJA-VIDEO w Twoim telefonie - czas teraźniejszy.

Specyfikacja techniczna

Moduł GSM - Dane ogólne

Akumulator pojemność 12000 [mAh] Li-Ion

Czas czuwania (MAX) 800 [godz.]

Czas rozm. (MAX): 700 [min.]

Sieci (częstotliwość) 860/900/1800/1900

Kamera pracuje około miesiąca bez ładowania na własnym akumulatorze.